Miniony weekend (30-31 marca) spędziliśmy na biznesowej konferencji dla młodzieży What’s Next Meeting, gdzie opowiedzieliśmy licealistom o możliwościach jakie daje platforma Navoica i jak wiele mogą się nauczyć online (nauka nie musi odbywać się tylko w szkole!) Zachęcaliśmy do wzięcia edukacji we własne ręce, do działania i robienia więcej, niż się od nas wymaga. Kinga Kurowska-Wilczyńska i Agnieszka Kaczmarek-Kacprzak opowiedziały o swojej edukacji, działalności w samorządzie uczniowskim, studiach na politechnice i o tym, jak wiele krętych dróg prowadziło do znalezienia się w miejscu, gdzie czują się fantastycznie – otwierając drzwi edukacji online dla wszystkich w ramach pierwszej platformy MOOC w Polsce.