Jeśli czasami też się zastanawiacie czy ludzi zastąpią roboty i gdzieś słyszeliście o Sztucznej Inteligencji ale nie wiecie do końca o co chodzi, to Fundacja Digital Poland rozpoczęła #AIChallenge. Wykorzystując do tego kurs stworzony przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – PIB „Podstawy Sztucznej Inteligencji”, który jest dostępny za darmo, dla każdego, od 7 października na naszej platformie.
Kto podejmie wyzwanie? 🙂

„Kurs jest przeznaczony dla osób zainteresowanych poznaniem, czym jest sztuczna inteligencja, skąd się wywodzi i jakie ma zastosowanie. Poruszane zagadnienia są opisane prostym językiem i zilustrowane licznymi przykładami, co sprawia, że nauka jest łatwa i przyjemna.”

Fundacja Digital Poland wraz z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – PIB, postawiły sobie za cel, aby przeszkolić 1% Polaków ze Sztucznej Inteligencji. A żeby nikt nie szukał wymówek, kurs dostępny jest 24h na dobę, 7 dni w tygodniu na platformie NAVOICA 🙂

Na zakończenie kursu jest przewidziany test wiedzy złożony z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Po uzyskaniu wyniku na poziomie co najmniej 60% zostanie wygenerowane zaświadczenie o ukończeniu kursu. Dlatego nie zwlekajcie ? szybko ukończcie kurs i odbierzcie zaświadczenie?

Wizytówka Kursu
Źródło: OPI PIB