Navoica rośnie, bo Was przybywa! Uchylamy rąbka tajemnicy:
• Kurs, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem jest Zarządzanie Strategiczne, gdzie już 300 osób uczy się jak lepiej zarządzać swoim czasem w sposób dużo bardziej efektywny.
• 240 osób uczestniczy w Kursie dla Twórców, dzięki któremu możecie się dowiedzieć jak stworzyć dobry kurs online. A już niedługo możecie się spodziewać drugiej edycji Kursu dla Twórców, gdzie nauczycie się o tworzeniu materiałów filmowych i jak używać nowych funkcjonalności. Uważnie śledźcie naszą stronę, o wszystkim będziemy dawać znać 
• W lutym ruszyły dwa nowe kursy: o Jednolitym Systemie Plagiatowym (gdzie możecie się dowiedzieć w jaki sposób sprawdzane są prace dyplomowe i jak odróżnić plagiat od pereł ❌/✅) i Technologie Informatyczne (jeśli nie wiecie jeszcze z jakich części składa się komputer albo czym są wirtualne pulpity w Windows 10, to już teraz możecie to zmienić) 
• Techniki Transmisji Sygnałów to kurs o szeroko pojętej telekomunikacji. Umysły ścisłe z całej Polski mogą się uczyć od fantastycznych wykładowców Politechniki Warszawskiej. ?Jest moc! 
• Wszystkie kursy są darmowe, dostępne dla wszystkich głodnych wiedzy i ciekawych świata. Nic tylko się zapisywać: https://navoica.pl/courses