Za nami dwa dni pełne wspaniałych rozmów podczas Perspektywy Women in Tech Summit. Podczas wydarzenia prezentowaliśmy naszą pierwszą, polską Platformę.
A Mowa, oczywiście o NAVOICA, zobaczcie sami 🙂

Pierwszego dnia nasze stoisko odwiedziła m.in. Pani Anna Budzanowska, Dyrektor Generalny w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na stoisku byli obecni przedstawiciele nie tylko Fundacji Młodej Nauki, ale także OPI-PIB.
To się nazywa prawdziwa współpraca 🙂

Drugi dzień rozpoczęliśmy od panelu dyskusyjnego w którym prof. Sławomir Wiak z Politechniki Łódzkiej, który jednocześnie jest w Radzie Projektu Polski MOOC, opowiadał o szansach
i zagrożeniach generacji 5.0.

Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w tak wspaniałym wydarzeniu! Dziękujemy też Wam, drodzy uczestnicy, za godziny rozmów, czego efektem są nasze zdarte gardła ;). Cudowną atmosferę i mnóstwo pytań, na które, na szczęście, znaliśmy odpowiedzi.
Do tej pory uśmiech nie schodzi nam z twarzy.

Bardzo się cieszymy, że tak pozytywnie odebraliście nasze stoisko i inicjatywę powstania platformy. Jest nam niezmiernie miło, że część z Was od razu sprawdziła dostępne kursy i rozpoczęła niektóre z nich. Pamiętajcie, że w przeciągu roku pojawi się ich jeszcze więcej, dlatego śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco ?

Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami szybciej niż za rok ?❤️

Aaa i pamiętajcie o #AIChallenge dostępnym na Navoica
Niech #MOOC będzie z Wami! ??‍♀️??‍♂️